Gizlilik İlkeleri

Gizlilik İlkeleri ve Güvenlik Politikası

 

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

 

Gizlilik Politikası neleri kapsar?

 

Bu gizlilik politikası Joker Gold Car'a ait tüm sitelerde geçerlidir.

Herhangi bir sitede Joker Gold Car Logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. Alan adını kontrol etmeniz ve gerçekten Joker Gold Car'a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira Logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurun.

Joker Gold Car size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

jokergoldcar.com'da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz Türkiye Ekonomi Bankası güvencesindedir, üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremezler. Joker Gold Car hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizi kayıt etmemektedir.

jokergoldcar.com'dan satın aldığınız ürünlerin hasarsız, eksiksiz, doğru adrese ve zamanında fatura ile birlikte tesliminden Joker Gold Car sorumludur.

 

Jokergoldcar.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

 

Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama jokergoldcar.com hizmetlerinden yararlanacaksanız bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.

jokergoldcar.com kullanıcıların kişisel bilgilerini üç temel amaç için saklar: belirli hizmetlerde isteklerinizi yerine getirmek, karşınıza gelecek olan sitede isteğinize göre içerik ve reklam sağlamak, dilediğiniz ürünlerden ve hizmetlerden haberdar edilmenizi sağlamak.

 

 

Kişisel bilgilerin güvenliği

 

jokergoldcar.com, vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi kargo şirketi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafından kargo şirketine verilir. Kart bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir ve hiçbir suretle kredi kartı bilgileriniz sistemimizde depolanmaz.